תפירת וילונות


בעבר, כאשר נשים היו מבצעות את כל מלאכות הבית והתנועה לשחרור האישה טרם נוסדה, הנשים היו לא רק מכינות אוכל או שוטפות את הבית אלא גם מבצעות תיקוני בגדים וכן תפירת וילונות. כיום, כאשר השוויון בין המינים הרבה יותר ברור, נשים מנהלות קריירות ורק מעטות ביותר יקנו את הבדים לצורך תפירת וילון בעצמן. כיום, על מנת להשיג ווילונות חדשים ומעולים או בכדי לתקן ווילונות ישנים, פונים למומחים. לוטוס, המתמחים בכל הקשור בווילונות לסוגיהם השונים יספקו לכם כל מענה, לרבות אספקה, ייצור, תפירה, חידוש או תיקון ואפילו ניקוי. 

תפירה, תיקון והרכבה
יש לכם ווילונות ישנם בבית, כאלה שירשתם או קניתם לפני זמן רב? יתכן מאוד שאלה ווילונות מאוד יקרים ללבכם. יתכן שיש להם עיצוב מיוחד שחבל סתם כך להשליך, גם אם הווילון התרפט או נקרע. אם תרצו לחדש את הווילון, הזמינו שירות של תפירת וילונות מחברת לוטוס. לצד מגוון עשיר של ווילונות חדישים, מודרניים ויפים להפליא, מומחי החברה מציעים גם שירות תיקון וילונות ברמה גבוהה וגימור מעולה. 

כחברה שלא רק משווקת אלא גם עוסקת בתפירה, מכירים בלוטוס את כל סוגי הווילונות ויודעים לתקן ולשקם גם ווילונות ישנים ומעוצבים. אך לא רק שירות על מכירה או תפירת וילונות ניתן להזמין. אפשר להזמין גם איש שירות, מרכיב וילונות שידאג להרכיב את הווילונות בביתכם, לשביעות רצונכם המלאה. 

ווילונות מכל חומרי הגלם 
בלוטוס מתייחסים מאוד ברצינות לכל מה שקשור בייצור או בתיקון של ווילונות. בחברה עובדים עם מגוון רחב של חומרים כך שניתן לבצע תפירת וילונות בדיוק לפי הטעם שלכם. מה הייתם רוצים – ווילון מכותנה או מפשתן? ווילון בסגנון מלמלה או בסגנון מודרני? ניתן להזמין דגמים מוכנים המצויים בקטלוג העשיר או להזמין תפירת וילון בעיצוב אישי ולפי מידה. 

אם אתם מחפשים שירות תפירת וילונות באיכות בלתי מתפשרת, כמו פעם, אתם לא חייבים להתפשר. אם יש לכם ווילון ישן שנפרם, אתם לא חייבים לזרוק ולוותר. עם שירות מושלם של ייעוץ, הרכבה ותפירה, תתחילו להתכונן לקבל את הווילון החדש והמושקע שלכם. לחילופין, נבצע עבורכם שירות תיקון וילונות ברמה גבוהה והעיקר, שתהיו מרוצים במאת האחוזים. 

נשמח לייעץ – אצלנו או אצלכם
לא בטוחים איזה ווילון נחוץ לכם? מזמן לא בחרתם ווילון ואתם רוצים להכיר את כל החידושים? תוכלו לגלוש אל הקטלוג הווירטואלי של לוטוס או להגיע לאחד הסניפים כדי להתרשם. תוכלו להזמין את הייעוץ אליכם ולהבין באמת מהו ההבדל בין ווילון גלילה רגיל לבין ווילון גלילה חשמלי, בין ווילון מודרני לבין חברו הקלאסי. אנו נשמח לסייע לבחור דגמים וצבעים, לכל בית, לכל חדר, לכל משרד או עסק. ולאחר שתבחרו כראוי, נשלח אליכם מרכיב וילונות מנוסה שישלים את המלאכה. 
 

למתן שירות אישי
והגעה עד הבית חייגו
072-33-80-465
או מלאו פרטיכם בטופס: