תליית וילון מהתקרה​


יש ווילונות שנועדו ליצירת הצללה והפרדה מהסביבה החיצונית בגודל של חלון. לעומת זאת, ישנם ווילונות שנועדו לכסות שטח הרבה יותר גדול ונרחב. מדובר בווילונות שיכולים להסתיר גם מרפסת או ויטרינה. כאשר זו המטרה, יש צורך לבצע תליית וילון מהתקרה, ללא היווצרות של מרווח. בצורה כזאת ניתן לתלות מגוון סוגים של ווילונות, לבנים, שקופים למחצה, וילון בד, וילון ירוק ועוד אפשרויות מגוונות. גם פתרונות קונספט ניתן לתלות בצורה כזאת, שנראית מרשימה במיוחד. 

אם אתם מחפשים ווילונות שיספקו לכם אווירה ייחודית ומרשימה מאוד, בלוטוס ישמחו לספק לכם את המענה לכך. ניתן להזמין את כל סוגי הווילונות הרצויים, לרבות וילון סטריפ, דגמים וונציאנים, ווילונות חשמליים. ניתן להזמין שירות יעיל של תליית וילון מהתקרה. כך, גם הבית שלכם ייראה בקרוב – פשוט מושלם. בנוסף, ניתן להזמין את כל דגמי הווילונות גם ללקוחות עסקיים ולמשרדים. 

התקנת ווילונות ללא פשרות 
גם אם תליית וילון מהתקרה עשויה להיות מלאכה שדורשת זמן ומיומנות, המומחים של חברת לוטוס כבר התמודדו עם הכל. מאחוריהם ניסיון של הרכבת אין ספור סוגי ווילונות, לכל סוגי הלקוחות ובכל סוגי המבנים. מכיוון שהווילונות הם ההתמחות שלנו, כל תליית וילון נעשית על ידינו באופן מושלם, קפדני וללא פשרות. ואם אתם חובבים של תחזוקת הבית ואתם מבצעים בעצמכם עבודות כמו תליית גופי תאורה, אם דיבלים ומקדחות אינם זרים לכם, תוכלו בהחלט להזמין ווילונות לפי הצורך ולבצע את ההתקנה והתליה בעצמכם. 

מתי תליית וילון מהתקרה יכולה להתאים? תליה כזאת יכולה להתאים כאשר רוצים לכסות חלונות מאוד גדולים או קירות זכוכית של משרדים. ווילון גדול מסוג זה, וילון ירוק או צבעוני, יתאים מאוד גם כאשר ישנו חלון קטן או צוהר, אבל רוצים ליצור רושם כאילו יש מאחור חלון גדול. זוהי גם הדרך ליצר עיצוב מרהיב והוליסטי שמשנה באופן מהותי את האווירה בחדר ובבית. 

פנו ללוטוס ותוכלו למצוא מגוון עצום של בדים ווילונות, דגמי גלילה, דגמים בהפעלה חשמלית, פתרונות לבית ולעסק. תוכלו לקבל ייעוץ לגבי ההבדלים בין הווילונות השונים ומתי כדאי להעדיף תליית וילון מהתקרה על פני תלייה רגילה. תוכלו להכיר את היתרונות של דגמים ייחודיים כדוגמת וילון סטריפ, שיכול לספק לכם כל רמה של הצללה ולהחליף את השימוש בתריסי גלילה מקובלים. 

בואו למצוא את הווילון הבא שלכם
בחברת לוטוס ניתן לקבל שירות בכל מה שקשור בווילונות. ניתן להזמין דגמים מוכנים או דגמים בהתאמה אישית. ניתן לתפור עבורכם כל סוג של ווילון וניתן להזמין שירות של תליית וילון או ניקוי ווילונות. יש גם פתרונות ייחודיים כגון ווילונות תרמיים, ווילונות תחרה, ווילונות קונספט. ישנם עיצובים כפריים, עיצובי בוטיק, עיצובי וינטג'. כך שלא משנה מה אתם מחפשים, הווילון הבא שלכם מחכה לכם בלוטוס. 
 

למתן שירות אישי
והגעה עד הבית חייגו
072-33-80-465
או מלאו פרטיכם בטופס: