עיצוב וילונות יוקרה​


בדירות מעוצבות, בבתי יוקרה וגם במשרדים מפוארים חשוב ליצור אסתטיקה ייחודית. לצד גופי תאורה מעולים, חיפויים איכותיים ושטיחים נאים, לצד רהיטים מרשימים, גם החלונות והווילונות צריכים להיות מושקעים. חברת לוטוס, המתמחה בתפירה, תכנון וגם עיצוב וילונות ידועה היטב גם כספקית מהשורה הראשונה של ווילונות יוקרה. אם אתם מעצבי פנים שרוצים לדאוג ללקוחותיכם, אם אתם אדריכלים מנוסים או שאתם בונים את ביתכם בשיטת הבניה העצמית, בואו להתרשם ממה שיש ללוטוס להציע לכם. עיצוב וילונות יוקרה ברמה הגבוהה ביותר, כי לכם ולבית שלכם מגיע יותר. 

פתרונות קונספט בעיצוב אישי 
חברת לוטוס לא זכתה לשמה הטוב מאתמול או משלשום. מזה שנים מתמחים מעצבי הבית של לוטוס בתכנון עיצובי ווילונות על כל המשתמע מכך. מתקבלות הזמנות לצורך עיצוב וילונות יוקרה בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך מציאת פתרונות תואמים של פרזול לוילונות. אם אתם רוצים לעצב את הבית בווילונות שישדרגו לכם את חווית המגורים, אם אתם רוצים שהמשרד שלכם ייראה טיפ טופ וללא פשרות, צרו קשר עם לוטוס וקבלו שירות, יעוץ ועיצוב ברמות הגבוהות. 

בלוטוס יודעים לספק גם פתרונות מעוצבים מן המוכן, כאלה שכבר שווקו בהצלחה ללקוחות נבחרים. במקביל, ניתן להזמין שירות עיצוב וילונות יוקרה בהתאמה אישית ובאיכות קונספט. ווילונות קונספט בהתאמה אישית יחוללו נפלאות בכל בית יוקרתי, בפנטהאוז ובדירת הגג, בדירת הגן או בבית צמוד הקרקע. חיפשתם עיצוב וילונות לבית ברמה אחרת? כשמצאתם את לוטוס, אתם בידיים טובות. 

עיצוב מרהיב עין 
אילו חידושים ניתן למצוא בתחום הדינאמי של עיצוב וילונות? בין היתר יש בנמצא פתרונות גלילה מעולים, עם אפשרות לפתרונות מעוצבים וחשמליים. עיצוב וילונות יוקרה חשמליים יכול להתאים לשדרוג חללים רחבי ידיים, מרפסות מפוארות, חלונות גדולים המשקיפים אל נוף יפה הנשקף ממגדל המגורים או מחלון הבית בסביבה כפרית. 

כאשר אנו מדברים על עיצוב וילונות יוקרה אנו מדברים על שלמות בכל הרמות. החל מרמת המסילות, דרך פרזול לוילונות, בחירת הבד, הגזירה והתפירה וכלה בהתאמה האישית לבית הלקוח, לחלל הפנים, כולל ההתקנה שבמקום. אנו מאמינים כי בעזרת מקצועיות ומגע קפדני, נוכל להציע לכם פתרונות מעולים שיכניסו לביתכם אור חדש ומרהיב עין. 

הגדרת היוקרה שלכם 
אנו מודעים לכך כי לכל אדם יש הגדרה אחרת למילה יוקרה. יש כאלה שעבורם, עיצוב וילונות לבית מתקשר עם בדים רכים, זורמים, עם הרבה תחרה ובד שקוף למחצה. יש כאלה שעבורם, היוקרה באה לידי ביטוי בעיצוב נקי, כדוגמת ווילונות גלילה, סגנון וונציאני או פתרונות ייחודיים כגון ווילונות תריסים בשלל חיפויים. חברת לוטוס מתכבדת להציע לכם שירות ייעוץ והתאמה אישית, כדי שניתן יהיה לספק לכם את היוקרה הנכונה, כפי שאתם רואים אותה. בדים נבחרים, חומרי גלם מעולים ויחס אישי – כך אנו רוצים להגיע אל המטרה, שביעות רצונו של כל לקוח ולו הקפדן ביותר.  
 

למתן שירות אישי
והגעה עד הבית חייגו
072-33-80-465
או מלאו פרטיכם בטופס: