וילונות רומאים

עיצוב בקו נקי ואלגנטי זה וילון רומי! וילון בעיצוב מרשים, כאשר היתרון הגדול שלו הוא הקו הנקי שמאפיין אותו. לא מדובר במלאי גדול של בד שופע עם הרבה טקסטורות וגם לא בשובל של בדים נזרקים. וילונות רומאים הם וילונות מרשימים, עם המלאכותיות והאיפוק של רומי.

וילון רומי בחלון הסלון וילון רומי מתאים לכלל סוגי החדרים ובמיוחד לחדרי מגורים יוקרתיים. העיצוב המינימליסטי שלו הופך אותו לוילון מועדף במקומות בהם לא מחפשים עיצוב מיותר אלא מכובד מאד. מה שמוסיף נופך מיוחד בוילון מסוג זה הוא אפשרות הגלילה שלו. הוא מופיע עם כבל מיוחד שגוללים כלפי מעלה, ולא בצד כמו שאר הוילונות. זה גם הופך את מראה החדר לנקי עוד יותר, כאשר הוילון מגולגל כלפי מעלה לא נשאר עודף של בד בחדר.

מהם המאפיינים של וילון רומי:
  • מאופיין באיכות מרשימה, וברמת גימור יפה ביותר.
  • מופיע עם מינימום בד אך מעוצב להפליא.
  • מדויק, מתאים למידות החלל של החדר, מוסיף לו אוירה מכובדת ומשדר יוקרה וכבוד.

וילונות רומאים בעיצובים שונים
אפשר לבחור עיצובים שונים עבור וילונות רומאים, וגם בצבעים תואמים לריהוט, הבדים ממנו עשוי וילון הם תמיד איכותיים שלא רואים בכל וילון רגיל. כשמחפשים וילון בעיצוב אירופאי חדשני עם אפשרויות הצללה מצוינות – וילון בסגנון רומי היא התשובה. חברת לוטוס מעצבים וילונות לכל דרישה ולכל צורך. אנחנו מגיעים משלב היעוץ כדי להתאים באופן מושלם את הוילון לחדר. אצלנו ניתן להזמין תפירה של וילונות באופן אישי לפי צורה וגודל תואמים, גם ההתקנה נעשית על ידינו באופן מקצועי.

המומחים לעיצוב וילונות של חברת לוטוס יושבים עם הלקוחות ובונים יחד אתו תוכנית ייעודית. נלקחים בחשבון כל הנתונים של החדר וטעמו האישי של הלקוח כדי להתאים לו את הוילון כלבבו.תוכלו לקבל את הוילון עשוי ממיטב הבדים שלנו, בהתאם לצורך שלכם. אם חשוב לכם הצללה מלאה הזמינו וילון מבד קשיח ואטום, אם חשוב לכם יותר מראה רך ומאוורר, הזמינו וילון מבד פשתן או כותנה צבעוניים. את הוילון תוכלו לגלול ולפתוח על ידי כבל משיכה מיוחד, שיאפשר לכם להשתמש בו בנוחות לאורך שנים רבות.
 

למתן שירות אישי
והגעה עד הבית חייגו
072-33-80-465
או מלאו פרטיכם בטופס: