וילונות רומאים במרכז​


כל מי שמבין בעיצוב הבית כבר יודע כי הווילונות חזרו לאופנה, ובגדול. אך כדי לפאר את הבית לא מספיק לרכוש ולתלות ווילונות סתמיים, פשוטים, בעיצוב מיושן. כל זה שייך לעבר. מהו העיצוב הנכון ביותר לרגע זה? אילו וילונות מעוצבים לבית נחשבים לדבר החם ביותר? אם התשובה שלכם היא וילונות רומאיים – אתם בהחלט צודקים. אם אתם רוצים להתחדש עם וילונות רומאים במרכז, יש שם אחד שכדאי שתכירו. לוטוס – כל הווילונות המרהיבים במקום אחד. 

עיצוב קלאסי בניחוח רומי
הקו השלט כיום בעיצוב הבית הינו הקו הנקי. כאשר פחות זה יותר, אין פלא שהעיצוב הרומי הוא מהמובילים ביותר. ספקי וילונות רומאים במרכז, כאשר לוטוס היא אולי הדוגמא הטובה ביותר, מציגים לראווה קו נקי אבל לא פשטני. לא מדובר סתם בעיצוב של וילונות פשוטים. אמנם אין הרבה בדים נשפכים ולא רואים את השובל המשתלשל, אבל לכך בדיוק חותרים. לעצב את הבית ולסגנן את החלונות באמצעות עיצוב קלאסי, נקי ומדויק. עיצוב בניחוח רומי, דיוק נקי של סטייל אמיתי. 

עיצוב נקי וגלילה מושלמת 
חברות שמתקינות וילונות רומאים במרכז מדווחות כי את הווילון הזה נהוג להתקין לאו דווקא בחדר צדדי. בתור וילונות קלאסיים, נהוג להציג אותם לראווה בחדרים העיקריים. הם מוסיפים חן לחלל המרכזי של הבית ומשתלבים היטב גם במגורים יוקרתיים. הם מכובדים ומינימליסטיים ולכן, יתאימו כאשר העיצוב של הסלון בבית הוא עיצוב איכותי ולא משתפך. בזכות העיצוב, הם יכולים להתאים גם לחדרי אחרים, חדר עבודה או יחידת ההורים. 

מכיוון דמקובל לשלב את הווילון הזה עם מנגנון גלילה, הרי שהוא מצטייר כנקי וגם נוח. כבל הגלילה מאפשר לגלול את הווילון למעלה בין רגע, עובדה שיוצרת אסתטיקה מיוחדת ומכניסה שלווה ורוגע לכל חלל. הגלילה המדויקת שומרת על מראה מסודר גם כשווילון מורם וגם כאשר הוא מורד.  

התאימו את הווילון לטעם שלכם  
לוטוס, המתמחים באספקת וילונות רומאים במרכז לוקחים את עיצוב הווילונות צעד אחד קדימה. מכיוון שבחברה מתמחים בכל סוגי הווילונות ומכירים היטב את הטעם הישראלי, הם יודעים לספק וילונות מעוצבים לבית שיתאימו בדיוק, גם לטעם שלכם. 

בחברה ממליצים להתאים את הווילון לעיצוב הבית שלכם ולא להתפשר. אם אתם מחפשים וילונות רומאים במרכז, דעו שבלוטוס תמצאו עיצובים שונים שמהם תוכלו לבחור. אפשר לבחור התאמה אישית של תפירה לצרכיכם. ניתן להתאים גדלי ווילונות לכל החלונות שלכם, גדולים כקטנים. בחברת לוטוס, אין דבר כזה וילונות פשוטים – גם הדגמים הנקיים והיותר זולים מיוצרים בהקפדה. 

נחוץ לכם פתרון קלסי, להצללה מעולה, מלאה? רוצים וילונות קלאסיים שיעניקו לכם הצללה חלקית, עם אפשרות לכניסת אור רך ונעים? לכל רצון יש פתרון. ווילונות רכים, מאווררים, אטומים, לבנים, צבעוניים. קבלו שירות מושלם ויעוץ מקיף, אם תרצו בכך. 

למתן שירות אישי
והגעה עד הבית חייגו
072-33-80-465
או מלאו פרטיכם בטופס: