וילונות פאנל

וילונות לוטוס הם וילונות ברמה אחרת. כל מי שאוהב להיות מקורי עם עיצוב קצת שונה מהרגיל, ישמח לגלות את וילונות פנל בבית שלו. הוילונות הללו הם מקסימים אך שונים מכל וילון אחר, לא מדובר בבד גלילה רגיל אלא בפנלים מיוחדים שגוללים אותם ממקום למקום.בכתבה שלפנינו נסביר מה הם וילונות פנל ומי יכול להנות מהם.

וילון פנל במגוון עיצובים
וילונות אלה עשויים מרצועות של פנלים ולפעמים יש בהם גם שילוב של בד. כדי לגלול את הוילון מסיטים אותו למעלה או למטה וכך אפשר לפתוח ולסגור. מנגנון הפתיחה של וילונות פנל הוא ידני או חשמלי, ותמיד הוא עושה רושם מאד מקורי וחיובי. מה שמאפיין וילונות מהסוג הזה והופך אותם למיוחדים במינם הוא העיצוב המרתק שלהם.

אפשר להזמין וילונות בצבעים שונים בהתאם לסגנון החדר, ובדרך כלל מועדפים הפנלים הבהירים הקלאסיים. הוילונות הללו נוחים מאד כיון שאפשר לכוון את כמות הפנלים הנסגרים ונפתחים בהתאם לרצון האישי. כך על פי כמות קרני השמש החודרות פנימה מחליטים כמה ממנו יהיה פתוח וכמה סגור, לנוחות מרבית.

אפקט נוסף שאפשר להפיק מוילונות אלה הוא להתקין אותם במקומות בהם אין חלון. אם רוצים להוסיף אור לחדר, או לשבור את המראה החדגוני של הקירות, מתקינים בפינה אחת ויוצרים צורה של חלל בהיר. אמנם אין בהם חלון של ממש, אבל משהו בדומה גם אפשר. וילונות מוסיפים יוקרה ופינה של אור לכל חדר.

הם מתאימים מאד לחדרי מגורים אבל אפשר למצוא אותם גם במשרדים או בבתי יוקרה. וילונות כדאי להזמין דווקא בחברת לוטוס וילונות, ולו מן הסיבה שאנחנו חברה אמינה ומקצועית בתחום. צברנו נסיון רב בתחום של התקנת וילונות לבית, יש לנו מבחר עצום של וילונות ומתפרה איכותית שמוציאה לאור וילונות איכותיים בלבד.

יעוץ בבחירת וילונות, התקנת וילונות באחריות מלאה, תחזוקה של הוילונות, ניקוי וכיבוס. והעיקר – שירות מעולה ברמה הכי גבוהה!
 

למתן שירות אישי
והגעה עד הבית חייגו
072-33-80-465
או מלאו פרטיכם בטופס: