וילונות לחדר שינה

חדר השינה כשמו כן הוא החדר בו אנחנו ישנים. כדי לישון טוב, חשוב מאד לחסום את כל האור, כדי שהחדר יהיה חשוך לגמרי או כמעט לגמרי. לכן, אם אתם לא מעוניינים לסגור את התריס ולחסום גם את האוויר הצח מלהכנס לחדר, תרצו לרכוש וילונות לחדר שינה ולתלות אותם מלפני החלון שבחדר.

כשאתם בוחרים וילון לחדר השינה, חשוב לבחור בוילון שיכסה את כל החלון ועם מעט עודף, גם משני הצדדים וגם מלמטה. הסיבה לכך היא שלפעמים, הוילון עולה קצת בגלל הרוח. כמו כן, נכנס אור מתחת לוילון, אותו תראו על הקיר או על הרצפה. אור זה עלול להפריע לכם אם הוא נכנס ולכן כדאי מאד לחסום אותו באמצעות וילון ארוך, אפשר פשוט לחתוך בד ולתלות אותו מעל החלון.כמובן, אפשר לעשות את כל מה שאתם רוצים. וכן, חתיכת בד מעל החלון בהחלט תעשה את העבודה בצורה טוב, ותחסום את האור מלהיכנס לחדר השינה שלכם בזמן שאתם מנסים לישון.

איכות הוילונות של לוטוס
בד לא תמיד ייראה טוב ולפעמים אפילו תחשבו שהוא מכוער בגלל שחדר שינה צריך להיות מקום רגוע, שקט, ונחמד, לא כדאי לשחק יותר מדי עם האיכות של מה שנמצא בו. בדיוק כמו שאתם לא מוכנים להתפשר על איכות המיטות או המזרנים שלכם – לא כדאי להתפשר על האיכות של וילונות לחדר שינה. כדאי לבדוק שהוילון עבה מספיק כדי למנוע מהאור להיכנס לחדר. בנוסף, תרצו לבחור צבע שמתאים לשאר החדר ולא מתנגש איתו.

עבור מי שבוחר וילון לחדר השינה, הרבה פעמים קל לראות איך הוילון הוא שיוצר את האווירה. לא רק צבע הוילון חשוב, אלא גם הסגנון שלו חשוב. האם יש על וילון פרחים? פסים עבים? שום דבר? האם מדובר בוילון שנותן תחושה של מודרניות, או וילון שמזכיר תקופות קדומות יותר? כל זה תלוי בהחלטה שלכם.
 

למתן שירות אישי
והגעה עד הבית חייגו
072-33-80-465
או מלאו פרטיכם בטופס: