וילונות גלילה

וילונות בד הם פתרון מעולה למצבים בהם אנחנו רוצים וילון, אבל מצד שני, לא רוצים שהוא יגע ברצפה, הקפלים יתלכלכו, או כל דבר אחר שיצריך ניקיון, דאגה, ותחזוק מיותר. וילון גלילה כשמו כן הוא - למעלה, על המוט, יש את כל הוילון, ובצד, יש חוט.

באמצעות החוט מושכים את הוילון למעלה או למטה, עד שהחלון מכוסה או חשוף כפי שאתם רוצים. בניגוד לוילונות אחרים, שאפשר למדוד את החלון ולקנות לבד את הוילון, וילונות גלילה דורשים איש מקצוע. הסיבה לכך היא שהוילון עצמו חייב להיות בדיוק בגדול החלון וכמו כן המוט. וילון גלילה שהוא גדול מדי או קטן מדי לא יעשה את העבודה כמו שצריך וגרוע מכך, הוא ייראה מגוחך ויהיה לכם חבל מאד על הכסף שהלך לפח.

וילונות גלילה נותנים תחושה של מינימליסטיות ועוזרים ליצור תחושה של מרווח וקווים נקיים. אפשר להזמין וילונות בשלל צבעים והדפסים, כך שיתאימו לכמעט כל חדר שתבחרו. כמו כן, יש אפשרות לבחור את רמת ההצללה, או במילים פשוטות יותר, כמה אור נכנס לחדר כאשר הוילון סגור לגמרי. 

על מה יושב וילון גלילה?
האם אפשר להתקין אותו על מוט רגיל? וילון גלילה לא נתלה על מוט רגיל כמו שאר הוילונות. במובן הזה וילון גלילה דומה יותר לתריס, שיושב בתוך קופסא עם מסלול פנימי ומושכים בחוט כדי להוריד ולהעלות אותו. ההבדל בין וילון גלילה לתריס הוא שאת הוילון אפשר לגלגל והוא נצמד לעצמו הרבה יותר מאשר תריס וכמובן, הוא הרבה יותר יפה מהתריסים שלכם.

את גליל הבד של וילון גלילה אפשר לראות מבחוץ והוא פונה לתוך חלל החדר, חשוף לכל עין ובדיוק כמו שאפשר לבחור צבע והדפס לוילון עצמו, אפשר לבחור את צבע השרשרת שלו. וילונות גלילה הם פתרון מעולה כשרוצים וילון בלי בלאגן וכדאי מאד להשקיע ולקנות וילון באיכות גבוהה במיוחד שלא מדובר בוילון פשוט.
 

למתן שירות אישי
והגעה עד הבית חייגו
072-33-80-465
או מלאו פרטיכם בטופס: