וילונות בד

וילונות בד מתאימים לכל אחד! לא להאמין איזה שפע של בדים יש היום לתפירת וילונות. המלאי הוא עצום וצריך רק לבחור בין בדים רכים או קשיחים, חלקים או צבעוניים, עם טקסטורה או בלעדיהם.

המגוון הגדול של וילונות בד מאפשרים לכל אחד לבחור לעצמו וילון מתאים, כזה שיהפוך לו את הבית למיוחד ויוסיף יוקרה וכבוד.וילונות אלה עשויים ממגוון גדול של בדים ומתקינים אותם בחדרים שונים. וילונות לחדר שינה, וילונות לחדרי ילדים, וילונות לחדרי מגורים, וילונות למטבח.

בכל חדר מחדרי הבית ניתן להזמין וילונות, להנות מחדר מושלם ואיכותי, עם אפשרויות הצללה ואיטום בנוחיות רבה.היתרון הגדול של וילונות בד הוא אפשרות הניקוי שלהם. לא סוד הוא שוילונות מתלכלכים מזמן לזמן והם נמצאים במקום בו הם קולטים אבק רב. וילון מאובק עושה רושם מאד גרוע לחדר, זה נראה ממש לא נעים. שלא נדבר על כך שוילון מאובק גורם להפרעות בנשימה ולפגיעה באיכות הסביבה. מסיבה זו טוב להתקין וילונות בבית כי אפשר לכבס אותם מעת לעת. הם ניתנים לניקוי ולאוורר ותמיד אפשר להחזיר את המצב מחדש.

וילונות בד מפוליאסטר
חברת לוטוס וילונות משווקת וילונות מכל הסוגים. כך ניתן למצוא אצלנו וילונות מבד פוליאסטר שהוא אפילו דוחה אבק וניתן לכבס אותו בקלות בכל זמן, כמו כן וילונות מבדים קשיחים שיוצרים אפקט הצללה - מתאים למקומות בהם מעדיפים להחשיך את החדר. לחילופין ניתן להשיג וילונות מבדים רכים ונעימים ויש ביניהם גם שקופים – חשוב במקומות בהם הוילון משמש לקישוט ולתוספת פרטיות בחדר.  בכל מקרה בוחרים את הוילון בהתאם למטרה שלשמה הוא נועד.

דוגמת הוילון, הצבעים והצורה נלקחים בחשבון בהתאמה ספציפית לכל מטרה.חשוב לנו להוסיף כי אנחנו מבצעים שירותי ניקוי ואחזקה לוילונות. כך שכל מי שמזמין וילונות לבית ורוצה לתחזק אותם נכון, יכול להעזר בשירותי הניקוי המקסימים שלנו כדי להחזיר לוילון את הברק. כך תוכלו להנות מוילונות מהממים לאורך שנים רבות וטובות!
 

למתן שירות אישי
והגעה עד הבית חייגו
072-33-80-465
או מלאו פרטיכם בטופס: