וילונות קונספט

וילונות קונספט עשוים בדים רכים ונעימים, שופע בד בסגנון יוקרתי. לרוב מדובר בבדים חלקים או מבריקים, אך לחילופין, לעיתים מופיעים על הבד אלמנטים וטקסטורות צבעוניים. כשבוחרים את הצבעים או הדוגמאות שיופיעו בוילון יש להתאים אותם לצבעים המככבים בחדר על מנת ליצור חיבור ביניהם.

כך משלבים הדפסים ואלמנטים בצורה אחידה הן על הרהיטים והן בוילון עצמו. וילון קונספט מתארים וילונות יוקרתיים עם מראה של בד רך ושופע, מתאים מאד לחדרי מגורים, חדרי שינה ובעצם לכל מקום איכותי. וילון קונספט משווה לחדר מראה יוקרתי מושלם. הוא שופע בד בצורה נינוחה ואצילית מה שמזכיר רכות ונעימות במיוחד. וילון זה מעוצב בנוסח אירופאי עשיר והופך כל חדר לסגנון שונה מהרגיל. אנשים שמחפשים עיצובים לא שגרתיים יאהבו את הוילון האוסטרי, היות והוא מזכיר עיצוב עשיר עם הרבה ציוריות. כדאי לדעת כי וילון בסגנון קונספט ניתן למצוא בגוונים שונים של בדים מה שהופך אותו לשימושי למגוון גדול של רהיטים.

וילון קונספט לבית
הוילון קונספט מזכיר את הטירות האוסטריים של פעם בהם גרו אנשי האצולה. לכן עושים אותם אך ורק מבדים איכותיים ויוקרתיים כיאה לבני המלוכה. וילון בסגנון זה הוא וילון ברמה גבוהה מאד עם מגע רך ועשיר. הוא משדר מלכותיות ואצילות רבה, מומלץ בכל פה לכל דירה. חברת לוטוס וילונות מתמחה בעיצוב וילונות לבית ונעים. מומלץ להתקין וילון גם לחדרי שינה כי הבדים הרכים מוסיפים רכות ותחושת ביתיות שמתאימים מאד למקום זה.

המראה המתקבל הוא מרהיב מאד ויוצר הרגשה חמימה, טוב ונעים לישון בחדר עם וילון רך ומקושט. אצלנו תוכלו לקבל כל סוג של וילון בהתאמה מלאה ועם יעוץ אישי. כי צריך להתאים את הוילון הנכון לכל חדר מיועד וזה בדיוק מה שאנחנו עושים. הצוות המקצועי שלנו עומד מוכן מהשלב הראשון ועד הביצוע המושלם. אנחנו נותנים יעוץ לגבי ההחלטה הנכונה, מבצעים התקנה של הוילון ומוודאים שהכל כשורה. גם לאחר השימוש אם יש צורך בתיקון או ניקוי וילון, אפשר להזמין את אנשי הצוות המיומנים שלנו להחזיר לוילון את הברק.
 

למתן שירות אישי
והגעה עד הבית חייגו
072-33-80-465
או מלאו פרטיכם בטופס: