וילון לבית​


בזכות ווילונות יפים אפשר לשפר מאוד את עיצוב הבית, על חדריו השונים. אם אתם מחפשים וילון לבית הפרטי או לדירה, דעו לכם כי יש מגוון רחב של דגמים לבחירה. כדאי מאוד להתרשם מכמה וכמה סגנונות שונים, על מנת להחליט בסופו של דבר, מהו הסגנון שיפאר את ביתכם ויהיה בדיוק בטעם שלכם. 

חברות לוטוס, חברת הווילונות הידועה, מציעה מגוון רחב של ווילונות, בכל הסגנונות, ברמות יוקרה שונות ובגימור מעולה. אז מה הווילון שלכם – האם וילון רומי מוכן? או אולי וילון ארוג עם תחרה? רוצים ווילונות גלילה או וילון באיכות תרמית? כל זאת ועוד מחכים לכם בלוטוס, המומחים לווילונות. 

מגוון עשיר של ווילונות 
כאשר אנו אומרים, "וילון לבית" למה בעצם אנו מתכוונים? לפעמים אנו מתכוונים לווילון שיותקן בחדר המרכזי, בסלון. לפעמים אנו מתכוונים לווילון שיהיה מתאים לחדר האורחים או לחדר הילדים. אבל יש עוד חדרים נוספים בבית ולכל חדר מגיע ווילון משלו. בלוטוס תמצאו וילון תחרה לבן שיתאים לחדר השינה לצד ווילונות שיתאימו למטבח או לחדר העבודה. תוכלו להתחדש במגוון עשיר של דגמים, לרבות דגמי בד, דגמים וונציאנים, סגנון של פאנלים או דגמי זברה. כמובן, זה עוד לא הכל. יש בנמצא גם ווילונות טבעות ודגמים חשמליים ובקיצור – לכל אחד ולכל בית, לכל חדר ולכל חלל תוכלו למצוא בלוטוס את הפתרון המעולה, התפור בדיוק בשבילכם. 

צל מלא, צל חלקי 
לא רק עיצוב הווילון או צבעיו צריכים לעניין אתכם כאשר אתם מחפשים וילון לבית. היבט נוסף שכדאי להקדיש לו תשומת לב הינו התכונה של הווילון מבחינת עבירות לאור וגם מבחינת יכולתו לבודד. וילון תרמי למשל, הינו מוצר הבנוי בצורה ייחודית, המאפשרת לו לא רק להעניק הצללה אלא גם להעניק בידוד מפני חום או קור ואפילו בידוד אקוסטי. אם אתם מתגוררים בסביבה רועשת, זהו הפתרון שיתן לכם הרבה שקט. זהו גם הדגם שיעזור לכם לחסוך לא מעט כסף בשעה שאתם מפעילים אמצעי לחימום או לקירור הבית. 

בשעה שאתם בוחרים וילון לבית שאלו את עצמכם האם אתם רוצים ווילון שיעניק לכם חסימה מוחלטת מהאור החיצוני או שאתם מעדיפים לאפשר למעט אור להיכנס מבעד לחלון ולווילון. בלוטוס תוכלו למצוא וילון רומי מוכן שמונע כניסת או שמש לצד דגמים תפורים שמאפשרים למידה של אור להיכנס ולהאיר את הבית. 

רק לבחור
מהו וילון לבית שעונה על הטעם שלכם? האם אתם מעדיפים דגמים מצועצעים, עם הרבה בד נשפך? האם מה שאתם מחפשים זה וילון תחרה לבן? ואולי אתם מתחברים הרבה יותר טוב לדגמים בעלי עיצוב נקי, ללא מפלי בד עודפים? בואו לגלות את המגוון של לוטוס, וילון תרמי או גלילה, דגמים נקיים או נועזים, ייחודיים או קלאסיים ולכם נשאר רק לבחור. 

למתן שירות אישי
והגעה עד הבית חייגו
072-33-80-465
או מלאו פרטיכם בטופס: