וילון ונציאני

וילון ונציאני משלב בתוכו את כל היתרונות. מצד אחד מדובר בוילון יפהפה שיש בו אפקט יוקרתי ומכובד, מצד שני הוא מאפשר הצללה מלאה לכל חדר ואפלולית נעימה במשרדים ובבתי מגורים. וילונות ונציאנים עשויים פי.וי.סי שהוא חומר קשיח ואטום, לפעמים מייצרים אותם מעץ או אלומיניום.

וילונות ונציאניםהם משמשים להצללה במקומות בהם יש הרבה חלונות, כמו מטבחים או משרדים וחנויות אך לא גורמים לאפלה מוחלטת. מה שמיוחד בוילון הזה הוא שיש לו מנגנון הפעלה ייחודי, בדרך כלל יש חוטים משתלשלים ממנו שמאפשרים גלילה והרמה נוחים.יש הרואים בוילון זה מעין תריס אלגנטי, כי אכן הוא מחליף את התריס המקורי בהצלחה מרובה.

היות והוא עשוי מחומר קשיח הוא יכול לאטום לחלוטין את כניסת קרני השמש וניתן לפתוח ולסגור אותו ממש כמו תריס אמיתי. השלבים השונים של הוילון מאפשרים שליטה טובה על כמות האור שנכנסת לחדר, ואפשר לשחק עם האפשרויות במהלך היום לפי קרני השמש שמגיעים אל החלון. אם רוצים פותחים אותם יותר, ואם רוצים סוגרים בהתאם לצורך.

וילונות ונצי​אנים או תריסים?
אפשר להשיג וילונות אלה עם מגוון גדול של צבעים וצורות. ניתן להזמין וילון ונציאני בעיצובים מרהיבים של שילובי עץ ויש גם עשוי פוליסטירן. צבע העץ של הוילון משרה אוירה ביתית נעימה, מתאים מאד למטבחים בגוונים חומים או לאוירה כפרית חמימה.

איך מפעילים וילון ונציאני?
לשם גלילת הוילון כלפי מעלה או מטה ישנו מנגנון ידני או חשמלי. המנגנון הידני כולל את החוט השגרתי אותו יש לגלול על מנת  להרים את השלבים כלפי מעלה וניתן לשלוט על הגלילה הרצויה, בהתאם לכמות האור שרוצים להכניס פנימה. המנגנון החשמלי כולל הפעלה באמצעות מתג או אפילו שלט רחוק לנוחות מרובה.על השאלה מה טוב יותר, חשמלי או ידני, אין תשובה אחת; יש המעדיפים את המנגנון החשמלי בהיותו קל מאד ונוח לשימוש, ויש מי שעדיין משמר את המנגנון הישן שהוא עמיד מאד ובהחלט מומלץ.

חברת לוטוס וילונות יתקינו לכם עכשיו וילון וניציאני לכל מטרה ומכל סוג! התקשרו והזמינו ייעוץ מיד! 
 

למתן שירות אישי
והגעה עד הבית חייגו
072-33-80-465
או מלאו פרטיכם בטופס: