וילון ונציאני עץ

זה מעץ וזה וילון! פעם חשבו שוילון הוא מילה נרדפת לבד, ורק מהם אפשר לייצר וילונות. היום כבר יודעים כי השמים הם הגבול ויש גם וילון מעץ מיוחד מאד. בכתבה שלפנינו נסביר מהו וילון ונציאני עץ, איך הוא עשוי ולאן הוא מתאים.

וילון ונציאני עץ וילון ונציאני עץ מתאים מאד לחללים מאורכים כמו במטבחים או בחדרי אירוח. הוא מסתיר את החלל באופן מושלם ומאפשר פרטיות והצללה מושלמים. וילון ונציאני עץ הוא סוג של וילון יוקרתי שעשוי בעצם משלבים של עץ. מכינים מן העץ שלבים דקים מאד שיוצרים יחד מראה של וילון מעניין מאד.

השילוב המקורי של וילון עשוי עץ מקרין על החדר אוירה חמה וביתית, מצד אחד מדובר בוילון נעים ומצד שני הוא ממש רהיט. במצב בו אי אפשר להתקין תריסים לחלון בגלל סוג המבנה או צורת הבית, אפשר לחלופין להתקין וילון ולהנות מיתרונות של חלון לכל דבר. וילון זה מחליף את התריסים בקלות, ומשמש לפתיחה וסגירה של החלון. בגלל היותם עשויים מעץ עמיד, ביכולתם להחשיך לחלוטין את החדר בעת הצורך, מאידך, שלבי העץ מאפשרים לאור לחדור פנימה כמו תריסים אמיתיים.

וילונות ונציאנים מעץ במגוון דוגמאות
אפשר להגדיר וילון מסוג זה כסוג של המצאה מקורית שיוצר אפשרויות עיצוב מגוונות. וילון זה יכול להיות בעל צבע עץ טבעי ולהשתלב נפלא במטבחים כפריים אך מצד שני בחדר יוקרתי או לבן אפשר להשיג אותו גם בצבעים בהירים. וילון זה הוא גמיש ומאפשר עיצוב מגוון מאד.

בכל מקום בו רוצים להתקין אותו הוא משתלב במומחיות. כדי להתקין וילון לא צריך ללכת רחוק, אפשר להשיג וילון זה בחברת לוטוס וילונות ולהנות מיוקרה של וילון מקסים. הנסיון הרב שלנו עם אנשי הצוות המיומנים מבטיחים התקנה ברמת גימור מושלמת ועם התאמה מלאה לחדר. בואו עכשיו לקבל את היעוץ המושלם מבית לוטוס וילונות. התאימו לעצמכם וילונות ונציאנים מעץ להנאה ויופי מושלמים!
 

למתן שירות אישי
והגעה עד הבית חייגו
072-33-80-465
או מלאו פרטיכם בטופס: