וילונות האפלה

וילון האפלה הוא הוילון האידאלי עבור כל חדר. כאשר בוחרים וילונות לחדר ישנם מרכיבים רבים שצריכים לבוא בחשבון ולהוות שיקול, לפני בחירת הוילון האידאלי. כאשר מדובר בוילון שמיועד לשם צורך כלשהו שנוגע להצללת ולהאפלה מלאה של חדר ולהגנה מפני אור ושמש, וילון מסוג זה הוא הבחירה האולטימטיבית. הנ"ל הוא וילון שמטרתו ליצור האפלה,עד לרמת אטימות מוחלטת, בחדר שבו יש צורך בכך. בחדרים שבהם קרני השמש חודרות לחדר ומפריעות, וילון להאפלה מהווה את הפתרון האולטימטיבי לחדר.

ממה מורכב וילון האפלה
  • השכבה הפנימית
    עשויה מבד חזק שעמיד וחסין לקרינת שמש ואור
     
  • השכבה החיצונית - אילו הבד החיצוני
    הוא בד דקורטיבי שמגיע בסגנונות, בעיצובים, בצבעים ובדגמים שונים.
     
וילונות האפלה רלוונטיים לכל אדם, בהתאם לצרכיו השונים, בחדרי ביתו. וילון האפלה מתאים בעיקר לחדרים שבהם קרני השמש חודרות לחדר במהלך היום, באופן אשר מסנוור את השוהים בחדר ומחמם את החדר יתר על המידה. כאשר מדובר בחדר של פעוט, שבמהלך היום זקוק לתנומת צהריים, וילון שמשמש להאפלה יכול לספק את האווירה החשוכה והמושלמת לשנת צהריים נעימה. כמו כן, במידה ומדובר בסלון שבשעות כלשהן, האור החודר מקרני השמש חזק ומעיב על האווירה, השימוש בוילון יכול להקל במידה ניכרת על הסיטואציה.

הסוגים השונים של וילונות האפלה
ישנם מגוון סוגי וילונות מסוג האפלה וניתן לבחור את הוילון הרלוונטי לך, בהתאם לחדר ולעיצובו. וילונות האפלה יכולים להיות וילונות שנפתחים לצדדים, או וילונות שמוסטים כלפי מעלה באופן ידני או חשמלי. ישנם וילונות דואט שמיועדים להאפלה, וילונות מבד או וילונות מחומרים אחרים עמידים יותר, דמויי תריס. את המוצר הטוב ביותר, כדאי לרכוש, רק מהחברות המובילות בתחום שיספקו לך את הוילון הרלוונטי לך, בהתאם לצרכיך ובהתאם לחדר שאותו הוילון אמור לאבזר ולקשט. לוטוס - וילונות מושלמים לכל חדר.

התקשרו לחברת הוילונות המובילה. אצלנו בלוטוס, יש מבחר וילונות בסגנונות שונים. אנו עוסקים מזה 13 שנה בוילונות ונשמח לספק לך את השירות הטוב ביותר בבחירת וילון רלוונטי לכל חדר בביתך, למשרדך, או לכל חלל אחר. אנו עובדים מול יבואני בדים איכותיים ומובחרים ואצלנו תוכל למצוא את הוילון הטוב ביותר עבורך מטרותיך וצרכיך. כאשר מדובר בוילונות מהסוג הזה, אנחנו בהחלט הכתובת עבורך. פנה אלינו עוד היום, לרכישת וילון איכותי במחיר אטרקטיבי.
 

למתן שירות אישי
והגעה עד הבית חייגו
072-33-80-465
או מלאו פרטיכם בטופס: