וילון גלילה חשמלי​


מוצרי החשמל השונים הנמצאים בביתנו מעניקים לנו חיים טובים ואסתטיקה משופרת. בזכות החשמל מלאכות הבית נעשות הרבה יותר קלות ופתרונות כגון גופי תאורה מעוצבים היטב מעניקים סטייל מרשים ביופיו. לכל אלה, מצטרף לאחרונה טרנד שנחשב לדבר הבא. מדובר בטרנד של החלפת הווילונות הרגילים והתקנה של וילון גלילה חשמלי. חברת לוטוס, המתמחה בייצור, הרכבה ואספקה של כל סוגי הווילונות נענתה לביקוש ומציעה גם פתרונות חשמליים מהאיכותיים ביותר. אם אתם מחפשים את המקום הנכון שבו תוכלו לבצע קניית וילונות עם וודאות מוחלטת לגבי האיכות, היכנסו ללוטוס והיווכחו בעצמכם. 

וילונות מעוצבים להפליא
מדוע נחשב וילון גלילה חשמלי לדבר הבא? מומחים בעיצוב הבית מספרים כי המנגנון החשמלי, המחליף את הצורך בהפעלה ידנית מאפשר לייצר ווילונות מרשימים וחזקים או לחילופין, יותר מעודנים. יש בנמצא סוגים רכים ונעימים, היוצרים רושם כמעט מלאכי בבית. כמובן, יש גם דגמים שמתאימים לעסקים, כאשר שילוב מנצח יכלול הרבה פעמים גם וילונות לדלת. אם אתם מחפשים עיצוב מודרני ונקי, עם תפעול של שנות האלפיים, אין ספק כי תרצו להתרשם מהפתרונות החשמליים של לוטוס. 

כאשר מתקינים וילון גלילה חשמלי נפטרים בבת אחת מכמה מטלות מעצבנות למדי. קודם כל, מאותו הרגע לא צריך להתעסק במנגנון הגלילה באופן ידני. לא צריך להתקרב לווילון ולא צריך לגעת בידיים בווילון עצמו. בנוסף, לא צריך לקום וניתן להפעיל את הווילון מרחוק. דגמים מסוג זה יכולים להתאים מאוד בתור וילונות לויטרינה והם יכולים להתאים גם לעסקים וכן למשרדים, למשל להתקנה בחדרי ישיבות.

יהי אור ויהי חושך, בקלות 
באמצעות וילון גלילה חשמלי מאיכות גבוהה, ניתן ליצור סביבה מואפלת בדרגה הרצויה. באולמות כנסים, ניתן לדאוג בצורה כזאת כי התאורה במחוץ לא תפריע. בחדרי ישיבות, ניתן להאפיל את החדר במהירות וללא מאמץ. גם בבית, כאשר רוצים להפעיל את מערכת הקולנוע הביתי, לא צריך להתאמץ כדי להסיט את הווילונות. 

ברגע שרוצים, מפעילים את הווילון וזה הכל. ואם רוצים להשיג עיצוב יוצא מן הכלל, פשוט ניתן לרכוש וילונות לדלת בעיצוב תואם והרי לכם – הרמוניה נפלאה. רוצים לאפשר לאור טבעי להגיע מבחוץ? אין קל מזה. פשוט מפעילים את המנגנון החשמלי והתריסים חיש קל מתרוממים. ואגב, הדגמים הללו יכולים להתאים גם להתקנה בפרגולה או במרפסת. 

לוטוס – הכל במקום אחד
בלוטוס תוכלו למצוא לא רק סוג אחד של וילון גלילה חשמלי אלא כמה וכמה סוגים נפלאים. אם חשבתם כי קניית וילונות מחייבת מכם להתפשר, אתם בהחלט יכולים לצפות ליותר. במקום אחד, תוכלו למצוא את כל הסוגים לבחירה וגם להזמין שירות ייעוץ והתקנה. וילונות לויטרינה או לדלת, ווילונות לבית או לעסק. יש דגמים בעיצובי בד, כותנה, פשתן וגם דגמים וונציאנים. יש דגמים בחיפויי עץ או PVC וכן אפשרות לעיצוב בהתאמה אישית. 

למתן שירות אישי
והגעה עד הבית חייגו
072-33-80-465
או מלאו פרטיכם בטופס: