התקנת וילונות


חברתנו מעסיקה צוות מקצועי בעל ניסיון עשיר מבצע את כל סוגי ההתקנות מהתקנה של חדר ועד הרכבות של בתי מלון ומוסדות שונים, ופרויקטים של בתי קפה ובתי ספר פרויקטים גדלי היקף. בחברת לוטוס וילונות לוקחים ברצינות רבה את עניין התקנת הוילונות בבית ובמשרד. אנו מתקינים במקצועיות ואחראיות. כל התקנה עומדת בתקן הגבוה ביותר של בטיחות. בנוסף להתקנה המקצועית, אנו גם ידועים בזכות היחס החם והאדיב שאנו מעניקים ללקוחותנו. מבחינתנו, כל לקוח הוא בן משפחה וזה בדיוק סוג היחס שתקבלו מאיתנו - יחס חם ואוהב.

ייעוץ בבחירת וילונות
להתקין וילונות זה פרוייקט מאוד גדול והשקעה מכובדת מבחינה כספית ומבחינת מאמצים זמן ויכולת ביצועים. לא לכולם יש את היכולת לבצע את זה ואת הסבלנות להשקיע בהתקנת וילונות לבית שלהם למרות שהם מאוד רוצים שזה יבוא לידי ביטוי והוילון המושלם שהם בחרו בקפידה במשך שעות יהי תלוי בצורה הטובה ביותר. יכול להיות שתרצו לעשות את זה בעצמכם על מנת לחסוך בכסף ויכול להיות שתחליטו כי כדאי להשקיע עוד קצת כסף כדי שמישהו מקצועי יתקין לכם את אולי לעבוד עם מעצב בתים או מעצב שמתעסק בהום סטיילינג.

מעצב שעושה הום סטיילינג יכול לעשות לך סדר ברעיונות וברצונות שלך ולמנוע ממך להיכנס לפרוייקטים שאתה יכול וצריך להימנע מהם, tפילו לחסוך לך כסף. הממוחים בתחום הוילונות וההום סטיילינג וביניהם גם אבי הבעלים של חברת לוטוס יש להם ניסיון עבודה עשיר ונכבד והם מבינים בעלי ראייה מקצועית ויבכולתם להציע הצעות לייעול שהן מעשיות ויכולות לשפר לך את המראה שלך הבית.
 

טיפים להתקנת וילונות
אם אתה או את רוצים להתקין את הוילון בעצמכם בצורה מקצועית, יש לנו כמה טיפים בשבילכם שכדאי ואולי אפילו הכרחי לקחת בחשבון. תהליך ההתקנה צריך להתבצע על ידי מתקין מקצועי – מתקין וילונות מקצועי מבין עד כמה זה מאתגר ולא פשוט להתקין וילונות. זה אתגר שבו צריך לעשות מידות מדויקות וקדיחות בקיר.

בכל מקום שבו מתקינים וילונות אם זה בבית או במשרד, המתקין יכול להיתקל בקירות עקומים, קירות סובבים, יכולים להיות המון מכשולים, עם החלל של החדר או הסלון גדול מידי כל עבודת קיצורי המוטות או קיצור חלקים של הוילון, אולי צריך לשבור קירות, לגהץ את הוילון, לתקן תפרים וכדומה. בזמן התקנת הוילון צריך ונדרש שמעצב הוילונות יהיה נוכח בזמן ההתקנה וילווה אותך לכל אורך התהליך עד לסיומו המוצלח. להתקנה מקצועי ומוצלחת של הוילון לשירות חם ואדיב, אתם מוזמנים ליצור קשר עם לוטוס וילונות.
 

למתן שירות אישי
והגעה עד הבית חייגו
072-33-80-465
או מלאו פרטיכם בטופס: