הזמנת וילונות​


לא רק בבתים היוקרתיים ביותר הפך ה"הום סטיילינג" למושג רווח. ביותר ויותר בתים ודירות משקיעים הרבה בעיצוב הבית - זמן, מחשבה וגם כסף. באמצעות הזמנת וילונות ניתן להוסיף הרבה חן ויופי לבית, כאשר יש גם דגמים נפלאים למשרדים ולעסקים. 

בחברת לוטוס על שלל סניפיה, ניתן למצוא את כל סוגי הווילונות, עם דגש עם גימור מעולה ומיטב חומרי הגלם. בחברה מקפידים להתעדכן בכל החידושים וניתן למצוא מענה לכל טעם. דרושים לכם וילונות קצרים לבית? מחפשים דגמים ארוכים, רבי רושם? את הכל תוכלו למצוא, במקום אחד שמתמחה בווילונות, רק ווילונות אבל כל מה שקשור בווילונות. 

כל סוגי הבד, במקום אחד 
מה חשוב לדעת כאשר פונים ורוצים לבצע הזמנת וילונות? שאלה חשובה ביותר היא מהו חומר הגלם ממנו תרצו את הווילון שלכם. בלוטוס תמצאו וילונות למכירה מכל סוגי הבדים, לכל החדרים. תוכלו למצוא בדים רכים ונשפכים לצד בדים יותר מסיביים ובעלי מבנה יציב. לצד בדים, יש בנמצא דגמים עם ציפוי של עץ או ציפויים אחרים (כדוגמת PVC), כך שבהחלט תוכלו למצוא פתרון בהתאמה אישית. לוטוס זהו המקום בו תפגשו ווילונות בכותנה או כאלה שעשויים פשתן. תוכלו להתחדש עם דגמים וונציאנים קלאסיים או סגנון רומאי עם מנגנון לגלילה עילית.  

אצלנו ווילונות לשנים ארוכות
כאשר אתם מבצעים הזמנת וילונות מחברת לוטוס, אתם נהנים מווילון שישרת אתכם לאורך שנים ארוכות. לצד מגוון לבחירה, תוכלו לקבל ייעוץ ואפילו להזמין וילונות מעוצבים בהתאמה אישית, כאלה שאין לאחרים. בזכות חומרי הגלם והגימור, הווילונות שלנו נראים נפלא, ממש כחדשים, למשך שנים. נשמח לייעץ ולענות על כל שאלה, לגבי טיפול בווילונות ותחזוקה נכונה, כך שהם ישמרו היטב, כראוי. 

לצד ווילונות קלאסיים, עם מנגנון גלילה, הסטה או קיפול ידני, תוכלו לבצע אצלנו גם הזמנת וילונות חשמליים. לבתים יוקרתיים, לדירות חדשות, למשרדים מעוצבים – תוכלו למצוא את מיטב הדגמים המפוארים. הסגנון המנופח גדול עליכם? אתם מעדיפים את הסגנון הקצר והקולע? העיצוב הנקי שלא מנקר את העין? אצלנו תוכלו למצוא גם מגוון רחב של וילונות קצרים לבית. נוכל להגיע עד אליכם, לייעוץ, להתקנה, להתאמה ואפילו – כשירות של ניקוי ווילונות ברמה אחרת. 

קבלו טעימה ממה שיש לנו להציע
אם אתם עדיין לא בטוחים מה מתאים לכם, אל חשש. חברות לוטוס מזמינה אתכם לבקר באתר ולהתרשם מהקטלוג המגוון אונליין. אחר שתעיפו מבט בשפע הדגמים, יהיה לכם הרבה יותר קל להחליט. תוכלו לבצע הזמנת וילונות בהתאם לדגמים הנבחרים שראיתם, אך כמובן שזה לא הכל. בלוטוס תמיד מתחדשים ותמיד יש אפשרויות נוספות. מה שאף פעם לא משתנה זה שתמיד קיים מגוון עצום של וילונות למכירה. אוהבים מקוריות? הבית שלכם הוא עבורכם מקור לביטוי עצמי? הזמינו וילונות מעוצבים בהתאמה אישית ומובטח לכם שתהיו מרוצים מהתוצאות. 

למתן שירות אישי
והגעה עד הבית חייגו
072-33-80-465
או מלאו פרטיכם בטופס: