בדים לוילון​


ישנן חנויות שמציעות ווילונות, לצד פריטים שונים לעיצוב הבית. אך כאשר לא מדובר בחנות מתמחה, כאשר לא מדובר בבית עסק המתמחה בווילונות, לא ניתן יהיה למצוא מגוון ראוי של דגמים וגם לא מגוון רחב של בדים. בחברת לוטוס מתמחים בווילונות ויודעים לעבוד עם מגוון עצום ונרחב של בדים לוילון. אם גם אתם מבינים כי איכותו של המוצר נשענת גם גימור מושקע וגם על סוג הבד, סביר להניח שלא תרצו להתפשר. רוצים לבחור ווילון שייוצר בדיוק עבורכם, בהתאמה אישית? בלוטוס תוכלו לבחור כל בד וילון הנראה לכם מתאים. לאחר מכן ייצרו עבורכם את הווילון האישי שלכם. 

בד וחדירות לאור 
אין להקל ראש בתכונותיהם של בדים לוילון. לא כל הבדים דומים זה לזה ואנו לא מדברים רק על צבע או מרקם. בנוסף לכך, בד לוילון ישפיע באופן חד משמעי על רמת האור שתיכנס לחדר. אם רצונכם בווילון שיספק לכם חדר מואפל, יהיה צורך לבחור בד שאיננו חדיר לאור. מאידך, אם תרצו מוצר אסתטי מאוד אך כזה שמאפשר גם חדירה של אור בכמות רצויה, תוכלו למצוא את הבד שיאפשר זאת. יתכן שתרצו ווילונות מותאמים, לחדרים השונים, כך שכל אחד ייוצר מבד שונה ויאפשר רמה אחרת של אור טבעי שייכנס מבחוץ. 

בד ואסתטיקה 
מלבד ההבדלים בין סוגים שונים של בדים לוילון מבחינת החדירות לאור וגם לאוויר במחוץ, יש הבדלים גם בממד האסתטי. אם אתם אוהבים את הסגנון הזורם, אם אתם אוהבים סגנון של שובל נשפך, הרי שתצטרכו לבחור בדי וילונות שישיגו את המטרה. יהיו אלה בדים רכים, עדינים, מעודנים וקלילים. אך בהחלט יתכן שאתם מחפשים סגנון יותר עדכני, סגנון נקי ומהודק. גם לכך יש ללוטוס את המענה המתאים. ישנם בדים ברמת קשיחות ועובי לבחירה, לרבות עיצובים תעשייתיים שיכולים להתאים למיטב המשרדים או לחללי עבודה. 

בד תפור לפי מידה 
בתור בדים לוילון ניתן לעשות שימוש בחומרים כגון כותנה וגם פשתן. ניתן לבחור גם בדים שמקורם סינטטי. יש בנמצא סוגי בד וילון שנחשבים לדוחי כתמים באופן מרשים ויש כאלה שלמעשה, כלל אינם בדים על פי ההגדרה. 

חברת לוטוס מתמחה בכל סוגי הווילונות ובכל סוגי הבדים. תוכלו למצוא לצד בדים לוילון כדוגמת כותנה או פשתן גם ווילונות שעשויים PVC, דגמי עץ ואפילו כאלה על בסיס אלומיניום. בנוסף, ראוי לציין כי בחברה מתקבלות הזמנות לתיקונים, עבור ווילונות ישנים. לא משנה איזה בד לוילון נחוץ לכם, בלוטוס תוכלו למצוא פתרון מעולה, תפור לפי מידה. 

זקוקים לייעוץ בבחירת ווילונות? אתם מרגישים שחסר לכם ידע לגבי בדי וילונות? בלוטוס תוכלו לקבל ייעוץ מקיף, שירות של תפירה, התקנה, ניקוי ותיקון. עוברים לבית חדש? רוצים לחדש את הבית הנוכחי עם ווילונות יפים? נשמח לעמוד לשירותכם. 

למתן שירות אישי
והגעה עד הבית חייגו
072-33-80-465
או מלאו פרטיכם בטופס: